Ціни на обладнання та послуги GPS-моніторингу транспорту

Микола Демченко Відділ продажу
Микола  Демченко

Дніпропетровськ
+38 (096) 339-62-61
+38 (050) 553-20-02
dnepr@gps-plus.com.ua
Тарас Пономаренко Відділ продажу
Тарас  Пономаренко

Одеса
+38 (063) 635-14-13
+38 (067) 635-14-13
sale@gps-plus.com.ua
Новини компанії

Від чого залежить вартість GPS-моніторингу?

GPS-моніторинг, ціна якого залежить від низки факторів, допомагає контролювати витрату палива, оптимізувати робочі процеси, уникнути збитків, забезпечити безпеку водіїв, пасажирів і вантажів. Оскільки кожна компанія ставить перед собою певні завдання, то і системи для їх реалізації можуть використовуватися різні. Звідси і різна вартість моніторингу транспорту.

Ціна формується з урахуванням виду обраного обладнання, кількості одиниць техніки, на яку потрібно встановити пристрої, рівня складності робіт і умов обслуговування.

Наприклад, для невеликих компаній може вистачити GPS-трекерів без додаткових датчиків. Така система дозволяє відстежувати місце розташування, швидкість руху, витрату палива, пробіг, час стоянок і обійдеться дешевше, ніж та, яка крім основних параметрів допомагає побачити місце і обсяг заправлень або зливів палива, контролювати мотогодини двигуна, температуру повітря і ін.

Якщо ви сумніваєтеся, яку систему краще встановити на свій транспорт, зателефонуйте нам або замовте на сайті зворотний дзвінок і отримайте консультацію фахівця.

Які дані можна відстежувати за допомогою системи моніторингу транспорту

Для різних бізнесів і видів транспорту передбачені різні рішення. Наприклад, для легкових автомобілів можна встановити систему, що дозволяє контролювати пробіг, швидкість руху, кількість стоянок і обороти двигуна. А для вантажного транспорту і сільськогосподарської техніки важливі й інші дані, наприклад, місце заправлення і обсяг зливу палива, витрати палива у русі, температурні показники та ін.

Загалом, моніторинг допомагає відстежувати:

  • пересування транспорту у режимі реального часу;

  • дотримання маршрутів;

  • кількість і тривалість зупинок;

  • швидкість руху;

  • витрати палива;

  • мотогодини;

  • оберти двигуна;

  • температуру повітря і ін.

Тобто, для боротьби зі зливом палива, несанкціонованими виїздами, відхиленнями від маршрутів необхідний моніторинг транспорту. Ціна послуги залежить від виду обладнання і складності робіт. Щоб уточнити вартість замовлення і поставити запитання щодо встановлення системи GPS-моніторингу, зв'яжіться з нами за телефоном або залиште запит на сайті.

Скільки коштує GPS-моніторинг?

Ціна послуги складається з вартості обладнання, вартості робіт і особливостей обслуговування. Оскільки GPS-пристрої відрізняються функціональними можливостями, то і ціни на них будуть різні. У середньому, прості системи коштують 1500-2000 грн, а обладнання з додатковими датчиками обійдеться дорожче.

Впливає на вартість послуги і те, у яких країнах буде відстежуватися пересування транспорту, тобто як буде здійснюватися GPS-моніторинг (ціна на місяць без роумінгу становить у середньому 150 грн, а з роумінгом – 250 грн). Це означає, що компаніям, які працюють не тільки в Україні, а й за її межами, доведеться платити більше за пакет.

GPS-моніторинг (ціна щорічного обслуговування становить у середньому 1800-3000 грн) придатний для будь-якого бізнесу, зокрема, для служб таксі, аграрних комплексів, промислових підприємств і торговельних компаній.

Яка вартість повного комплекту обладнання з монтажем?

Ціна залежить від виду обладнання і складності робіт. Наприклад, встановлення трекера із вбудованими антенами обійдеться дешевше, ніж монтаж пристрою з додатковими датчиками.

Що стосується саме вартості монтажу, то тут все залежить від кількості автомобілів і одиниць техніки, на які необхідно встановити пристрої, а також типів датчиків. Що більше роботи і що вона складніша, то дорожчим буде встановлення.

Ціна комплекту обладнання з монтажем становить від 3000 грн.

Як зробити розрахунок вартості GPS-моніторингу?

Якщо ви хочете розрахувати вартість моніторингу транспорту, необхідно вибрати комплект обладнання і вирішити, на які машини будуть встановлюватися трекери і датчики. Ці дані ви можете повідомити нашому менеджеру, і він зробить необхідні розрахунки.

Щоб отримати розрахунок вартості GPS-моніторингу, заповніть спеціальну форму на сайті або зв'яжіться з нами за телефоном.

Як замовити GPS-моніторинг транспорту?

Система моніторингу транспорту, купити яку можна за вигідними цінами в компанії «Моніторинг-Плюс», допоможе знизити витрати і підвищити продуктивність роботи. З її допомогою можна відстежувати пересування транспортних засобів у режимі реального часу і своєчасно усувати проблеми, які виникають.

Розроблені нашими фахівцями системи моніторингу мають простий і зрозумілий інтерфейс, а також забезпечують доступ до даних з різних пристроїв, серед них і мобільні телефони.

Щоб отримати консультацію і замовити GPS-моніторинг, зателефонуйте нам, напишіть в чат або залиште запит на сайті. Поставити запитання, яке вас цікавить, ви можете також у спеціальній формі.

Не знайшли потрібну відповідь?

Просто напишіть нам

©  2011 - 2021 - ООО «Мониторинг-Плюс»
Дніпро
ООО «Мониторинг-Плюс»

ул. Ударников, д 30, офис 513
dnepr@gps-plus.com.ua

+38 (096) 339-62-61
+38 (067) 110-54-76


+38 (050) 553-20-02
Одеса
ООО «Мониторинг-Плюс»

ул. Княжеская 24
info@gps-plus.com.ua

+38 (067) 635-14-13
+38 (063) 635-14-13

+38 (067) 635-89-72