Вибір оператора GPS-моніторингу
Як обрати постачальника послуг?
Що вибрати: низьку ціну або надійність обладнання?
Ці питання виникають у всіх, хто зіткнувся з вибором постачальника послуг GPS-моніторингу. Перш за все, давайте визначимося, які завдання повинна виконувати система GPS-моніторингу:
- Контроль переміщення.
- Контроль витрати палива.
- Визначення манери керування автомобілем
- Напрацювання по мотогодинах.
- Підрахунок пасажирів.
- Час роботи водіїв на одному транспортному засобі.
Це, звичайно ж, далеко не повний перелік даних, які можна отримати за допомогою GPS-моніторингу.
При виборі постачальника послуг рекомендуємо вам дотримуватися наступних правил:
- Зверніть увагу на програмне забезпечення та обладнання, яке надає постачальник послуги. Бувають випадки, коли компанії пропонують ПЗ та устаткування власної розробки. У такому випадку, якщо ви захочете перейти на обслуговування до іншого оператора, то можете зіткнутися з проблемою. Як правило, політика таких компаній полягає в тому, щоб не дати можливості використовувати обладнання, за яке ви вже заплатили. Тоді ви будете або «заручниками» ситуації, або будете змушені викинути таке обладнання. Обов'язково просіть відзначити у договорі, що при його розірванні вам зобов'язані надати протокол передачі даних на встановлене обладнання.
- Дуже важливо те, де територіально знаходиться постачальник послуг. Обладнання може вийти з ладу з різних причин: виробничий брак, несправність системи електроживлення автомобіля, саботаж та ін. Швидкість вирішення проблеми з обладнанням, його заміни або просто виїзду фахівця впливає на отримання і збереження даних. Уточнюйте, чи є представництво компанії у вашому регіоні.
- Остерігайтеся приватних установників. Їх мета - продати обладнання і заробити на установці, а от подальше обслуговування їх не цікавить. А вам у разі несправності доведеться шукати інші сервіси.